mine turar i Rondane

Spranget - Dørålseter - Bjørnhollia - Spranget 6.-9.8.2002
Storsmeden, Vinjeronden og Rondslottet 23.-25.7.2003
Rondane med topptur til Veslesmeden 16.-18.1.2004
Rondslottet og Peer Gynt-hytta 24.-25.6.2005
Rondane med toppturar 7.-12.8.2005
Hjerkinn - Høvringen 6.-12.8.2006