mine turar på Hardangervidda

Hyttevakt på Hellevassbu 29.7-19.8.2001
Liset - Kinsarvik 7.-9.9.2001
Hyttevakt på Torehytten 22.-31.3.2002
Finse - Haukeliseter 31.5-3.6.2002
Hyttevakt på Torehytten 19.7-4.8.2002
Ringedalsvatnet og Buerbreen 13.-15.9.2002
Hyttevakt på Helberghytta 12.-20.4.2003
Finse 16.-17.5.2003
Gvepseborg - Helberghytta - Rjukan fjellstue 11.10.2003
Hallingskeid - Finse og Jøkulen 23.-24.4.2004
Finse 2.-3.4.2005